Fakültemizin bugünkü haline gelmesinde emeği geçen tüm eski dekanlarımıza teşekkür ederiz.

resatnalbandoglukucuk

Prof. Dr. Reşat NALBANDOĞLU
8 Temmuz 1977 - 5 Haziran 1979

zeyyahhatipoglukucuk

Prof. Dr. Zeyyat HATİPOĞLU
5 Hziran 1979 - 5 Nisan 1983

mustafagediktas

Prof. Dr. Mustafa GEDİKTAŞ
5 Eylül 1983 - 9 Ekim 1989

atacsoysalkucuk

Prof. Dr. Ataç SOYSAL
9 Ekim 1989 - 6 Kasım 1995

onereyrencikucuk

Prof. Dr. Öner EYRENCİ
6 Kasım 1995 - 11 Aralık 1998

murat-dincmen

Prof. Dr. Murat DİNÇMEN
15 Aralık 1998 - 20 Ocak 2002

fusunulengınkucuk

Prof. Dr. Füsun ÜLENGİN
20 Ocak 2002 - 22 Kasım 2004

ahmetfahriozokkucuk

Prof. Dr. Ahmet Fahri ÖZOK
22 Kasım 2004 - 14 Ağustos 2008

onerguncavdikucuk

Prof. Dr. İ. Öner GÜNÇAVDI
14 Ağustos 2008 - 12 Şubat 2013